با عضویت در بخش VIP ما از تخفیف ویژه جشنواره و دریافت خدمات رایگان بهره‌مند شوید برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

بیشتر بدانید >

فهرست مطالب

تعمیر لپ تاپ

این روزها ابزار زیادی در زندگی روزمره ما دستیارمان هستند، مثل تلفن هوشمند، لپ تاپ، ساعت هوشمند و … . آیا تا به حال فکر کرده‌اید که این وسیله‌ها در قبال خدماتی که به ما ارائه می‌دهند، چه خدماتی از ما می‌خواهند؟ مثل «تعمیر لپ تاپ» باید گفت که به طور تقریبی کم‌ترین احتیاج به خدمات را لازم دارند. آیا همیشه به این صورت می‌ماند و ما نیاز به بررسی و تعمیر یا ارتقا آن‌ها نخواهیم داشت؟

در جواب باید اشاره کرد که خیر! همیشه اتفاقی که ما می‌خواهیم، نمی‌افتد و ممکن است این دستیاران ارزشمند ما نیاز به تعمیرات داشته باشند. در این مقاله، ما به روند این تعمیرات در یک مرکز تعمیراتی تخصصی لپ تاپ خواهیم پرداخت و به شما نشان خواهیم داد که چگونه می‌توانید بهترین مکان را برای تعمیرات وسایل هوشمند خود مثل لپ تاپ پیدا کنید.

  سوالات متداول

هزینه تعمیرات لپ تاپ بستگی به مقدار آسیب دیدگی آن دارد. اما به شما این اطمینان را می دهیم که با بهترین قیمت و کیفیت لپ تاپ شما را تعمیر کنیم.

بله، ما به مدت یک هفته الی یک ماه پس از تعمیر لپ تاپ، به شما ضمانت می دهیم.

قبل از هر کاری یادت نره که می تونی از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند بشی !!!

درخواست تعمیر لپ تاپ چه موقع به وجود می‌آید؟

در مورد اختلال‌هایی که ممکن است در استفاده از لپ تاپ به وجود بیاید، می‌توان چندین مقاله نوشت و ساعت‌ها در مورد آن بحث کرد، اما در اینجا مختصر توضیحی در مورد اینکه چه مسائلی مربوط به لپ تاپ می‌شود و با مراجعه کردن به مراکز تعمیر لپ تاپ برطرف خواهند شد، می‌پردازیم.

تعمیر لپ تاپ

سرویس لپ تاپ

یکی از رایج‌ترین عملیاتی که در تعمیرگاه‌ کامپیوتر روی لپ تاپ صورت می‌گیرد، سرویس کردن لپ‌ تاپ است. این مسئله شامل مواردی مثل بررسی کردن اتصالات داخلی لپ تاپ، گردگیری فن لپ تاپ، تمیز کردن کیبورد، بررسی کابل‌ها و درگاه‌های خارجی می‌شود.

رفع مشکل هنگ کردن

یکی از رایج‌ترین اختلال‌هایی که در مراکز تعمیراتی به آن پرداخته می‌شود، مشکلات هنگ و اختلال در عملکرد روان سیستم عامل است. این مسئله اول به صورت نرم افزاری بررسی می‌شود و اگر رفع نشد، متخصصین به سراغ سخت افزار خواهند رفت و مشکل را از این جانب بررسی خواهند کرد. لازم به ذکر است که قطعات مربوط، مثل: Ram، هارد و… توسط متخصصین تست می‌شوند و بعد در صورت لزوم تعویض خواهند شد.

مشکل داغ شدن بیش از اندازه لپ تاپ

یکی از مشکلات مراجعه کنندگان به تعمیرگاه‌های کامپیوتری نگرانی و اختلال ناشی از داغ شدن لپ تاپ است. در بیشتر مواقع این مشکل می‌تواند ناشی از فن لپ تاپ باشد. بیشتر مواقع در صورت نیاز، تمیرکار حرفه‌ای تعویض فن را به مشتری پیشنهاد می‌دهد.

ضعیف شدن بخش گرافیکی

این مشکل در تعمیر لپ تاپ بیشتر باعث اختلالات نمایش ویندوز و صفحه خروجی از قطعه کارت گرافیک می‌شود. در مرحله اول مسئله به روز بودن درایوهای نصبی بررسی می‌شود و بعد، اقدام به تعمیر یا تعویض کارت گرافیک خواهد شد. لازم به ذکر است که تعمیر کارت گرافیک باید توسط متخصص مجرب انجام شود تا بتوان به خوبی از به وجود آمدن هزینه‌های اضافی مثل تعویض کارت گرافیک، جلوگیری شود.

مشکل باتری لپ تاپ

بخش مهمی از تعمیرات لپ تاپ به قسمت باتری این دستگاه اختصاص دارد. با توجه به این موضوع که قابل حمل بودن لپ تاپ‌ها توسط باتری آن صورت می‌گیرد، می‌توان گفت که برطرف کردن نقص‌های موجود در این بخش، از تعمیرات ضروری لپ‌ تاپ‌ به شمار می‌رود و یکی از این نواقص شارژ نشدن باتری و خالی شدن سریع شارژ لپ تاپ است.

مشکلات مربوط به کیبورد

این موضوع که استفاده از کیبورد نقش مهمی را در استفاده از لپ تاپ ایفا می‌کند، باعث می‌شود که تعمیرات این قسمت در موضوع تعمیرات لپ تاپ اهمیت بیشتری را در ذهن مشتری ایجاد کند. حل این مسئله توسط مرکز تعمیر لپ تاپ در محل هم می‌تواند صورت بگیرد. این موضوع می‌تواند با برطرف کردن مشکل نرم افزاری هم حل شود. در صورت لزوم و از بین رفتن کیبورد لازم است که به طور کامل تعویض شود یا اتصالات آن مورد بررسی قرار بگیرد.

ارتقا دادن لپ تاپ

این مورد را نمی‌توان از مشکلات مراجعین به مرکزهای تعمیر لپ تاپ قدیمی یا جدید به شمار برد، ولی از جمله تقاضاهای پر تکراری است که توسط متخصصین و تعمیرکارهای لپ تاپ به آن پرداخته می‌شود. با وجود محدودتر بودن میزان تغییرات در لپ تاپ‌ها نسبت به کامپیوترهای رومیزی می‌توان گفت که قطعات مختلفی از لپ تاپ‌ها قابل ارتقا هستند، مثل تبدیل هارد معمولی به هارد SSD که سرعت بالاتری در پردازش را به مصرف کننده ارائه می‌دهد.

مهم‌ترین بخش تعمیر لپ تاپ چیست؟

در بحث تعمیرات یکی از پر اهمیت‌ترین مراحل، بخش عیب یابی است. در مورد عیب یابی می‌توان گفت که هر چقدر بررسی لپ تاپ و پیدا کردن اصولی نقص‌ها به شکل بهتری انجام شود، احتمال کاهش هزینه‌ها بیشتر می‌شود و از طرفی در زمان افراد بسیار صرفه‌جویی خواهد شد.

برای گرفتن نتیجه مطلوب از ارتقا سیستم لپ تاپ یا برطرف کردن اختلالات احتمالی لپ تاپ به شما مرکزی را معرفی می‌کنیم که با به کار گرفتن بهترین متخصصین و کارشناسان سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن عیب یابی لپ تاپ شما را انجام دهند.

تیم حرفه‌ای ما در این مرکز که «پی سی بلد» نام دارد، می‌تواند با کمترین هزینه، بیشترین کیفیت را به شما ارائه دهد. ما در این مرکز تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر می‌توانیم امکاناتی مثل تعمیر لپ تاپ در محل را هم به مشتریان خود ارائه دهیم و با بررسی کارشناسان و متخصصان تیم ما قادر خواهید بود درخواست تعمیر لپ تاپ خود را ثبت کنید که به کارشناسی‌های لازم بپردازیم.

سخن پایانی

در مورد مرکز تعمیر لپ تاپ و دستگاه‌های کامپیوتری «پی سی بلد» باید به این نکته اشاره کنیم که تیم تخصصی ما در پی سی بلد بیشتر، برندهای لپ تاپ و کامپیوتر را به صورت تخصصی تعمیر می‌کند و ارتقا سیستم شما را به عهده می‌گیرد. لازم به ذکر است که تمامی خدمات این گروه به صورت ضمانت انجام می‌شود که این مورد، تضمین‌کننده خدمات این شرکت خواهد بود.