قوانین و مقررات:

  1. انجام تمامی خدمات شرکت پی سی بلد مطابق با قوانین جمهوری اسلامی می باشد.
  2. چنانچه مشتری درخواست خدمات غیر قانونی یا نامتعارف داشته باشد، مجموعه پی سی بلد از انجام آن خودداری می کند.
  3. مشتری موظف است قبل از دریافت خدمات، در صورت مهم بودن اطلاعات خود، قبل از دریافت خدمات از اطلاعات خود بک آپ تهیه نماید در غیر اینصورت شرکت پی سی بلد هیچگونه ضمانتی در حفظ اطلاعات مشتری در حین خدمات ندارد و چنانچه بعد از نصب ویندوز و یا هر خدمات دیگری اطلاعات مشتری حذف شده باشد، شرکت پی سی بلد پاسخگو نمی باشد.
  4. در صورتی که اطلاعات مشتری مهم بوده و به سبب معیوب بودن سخت افزار یا ویروسی بودن سیستم بعد از انجام خدمات حذف شوند شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.
  5. چنانچه هنگام خدمات رسانی در محل، سیستم مشتری مشکل سخت افزاری داشته باشد و انجام خدمات نرم افزاری ممکن نباشد کارشناس می تواند هزینه عیب یابی، ایاب و ذهاب را دریافت نماید و یا در صورت درخواست مشتری سیستم به مرکز خدماتی پی سی بلد ارسال شده و مشکل سخت افزاری و نرم افزاری آن برطرف شود.
  6. بسته بندی مناسب سیستم، بر عهده مشتری بوده و در صورت بروز هر حادثه ای به علت ضعف بسته بندی، شرکت پی سی بلد هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  7. در صورتی که ثبت نام های اینترنتی، به صورت ناموفق انجام شده باشد مشتری موظف است قبل از دریافت خدمات با کارشناس مطرح کند.
  8. اگر مشتری درخواست خدمات را ثبت کرده اما در حین ارائه خدمات کارشناس منصرف شود، مشتری طبق تعرفه اصناف مبنی بر انصراف مشتری باید اقدام به پرداخت هزینه عیب یابی و ایاب و ذهاب نماید.