با عضویت در بخش VIP ما از تخفیف ویژه جشنواره و دریافت خدمات رایگان بهره‌مند شوید برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

بیشتر بدانید >

کافی نت

امروزه باپیشرفت علم و تکنولوژی و استقبال مردم از آن، دنیای الکترونیک و شبکه های مجازی عضو جدایی ناپذیری از خانواده ها شده اند. با این وجود افرادی هستند که انجام کار برای آنها در شبکه های مجازی سخت است. به همین دلیل، راه اندازی مکانی عمومی برای استفاده از اینترنت با سرعت بالا و انجام خدمات الکترونیک مکانی روی کار آمد که این مکان کافی نت نامیده شد.

راه اندازی کافی نت برای کسانی که به اینترنت و کامپیوترهای شخصی دسترسی ندارند، رو به افزایش است. این مکان عمومی با استفاده از اینترنت، خدمات زیادی را ارائه می دهد که به ازای ارائه خدمات اینترنتی از مشتریان، مبلغی دریافت می‌کند در حالی که بسیاری از کارها،در گذشته توسط شخص و به صورت سنتی انجام می‌شد. حال با گسترش ارتباطات و روی کارآمدن اینترنت و فضای مجازی می توان کافی نت ها را به دو دسته کافی نت حضوری و کافی نت غیرحضوری تقسیم کرد.

هزینه خدمات کافی نت چقدر است؟

بدیهی است که هر کدام از خدمات کافی نتی تعرفه خاص خود را دارد اما کافی نت پی سی بلد مطابق با تعرفه اصناف خدمات خود را قیمت گذاری کرده است.

قبل از هر کاری یادت نره که می تونی از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند بشی !!!

کافی نت آنلاین

کافی نت آنلاین

بسیاری از خدمات کافی نت به صورت آنلاین قابل انجام هستند. از این رو لازم نیست که هر بار برای خدمات کافی نت خود به مراکز کافی نت مراجعه نمایید. بلکه به راحتی با استفاده از خدمات کافی نت آنلاین از محل کار یا منزلتان می توانید درخواست خود را به ثبت برسانید و هیچ نیازی به مراجعه به مراکز حضوری ندارید.

خدمات کافی نت شامل انجام تایپ، انجام پاورپوینت، ترجمه و یا حتی خرید اپل آیدی به راحتی با استفاده از کافی نت آنلاین پی سی بلد قابل انجام هستند. در کافی نت آنلاین خدمات شما به محض ثبت سفارش شروع خواهند شد و سعی بر این است که هیچ‌گونه تاخیری در انجام خدمات صورت نگیرد. هریک از خدمات ارائه شده در کافی نت آنلاین پی سی بلد توسط کارشناس مربوطه انجام خواهد شد و کیفیت خدمات ارائه شده در بالاترین حد ممکن خواهد بود.

 

امروزه با همه گیر شدن اینترنت، تقریبا تمامی خدمات از راه دور قابل انجام هستند. اما امکان دارد برخی از کارها زمان بر باشند و یا لازمه ی داشتن دانش کامپیوتری باشند. کافی نت آنلاین شما را از مراجعه به هر مرکزی بی نیاز می سازد فقط کافی است که همین الان با کارشناسان پشتیبانی پی سی بلد تماس بگیرید تا با استفاده از مشاوره رایگان از خدمات کافی نت آنلاین این مجموعه اطلاع یابید.

شاید برای شما سوال باشد که ارائه خدمات کافی نت آنلاین به چه صورت انجام می شود؟ شما می توانید سفارش خود را از طریق راه های ارتباطی به ثبت برسانید. در صورتی که کار شما نیازمند زمان چند روزه باشد کارشناسان شماره ای مشخص برای پیگیری سفارش به شما می دهند که می توانید با آن تماس بگیرید. پس از آماده شدن و انجام خدمات در کافی نت آنلاین، کارشناسان با شما تماس خواهند گرفت و نتیجه کار را به شما اطلاع خواهند داد.

کافی نت

کافی نت تلفنی

برخی از اقداماتی که باید از طریق کامپیوتر و یا اینترنت انجام شوند نیازمند آشنایی قبلی با سایت هایی هستند که اقدامات بر روی آنها صورت می گیرد. همچنین امکان دارد برخی از این کار ها مانند ثبت نام در وبسایت خاصی برای دریافت خدمات مشخصی نیازمند اطلاعات زیادی هستند که باید در زمان کمی انجام شوند. شما با تماس با کافی نت تلفنی پی سی بلد می توانید خدمات کافی نت خود را همزمان که با کارشناس از پشت تلفن در تماس هستید انجام دهید.

کارشناس مربوطه در کافی نت تلفنی یا شما را راهنمایی خواهد کرد که چگونه عملیات را انجام دهید و یا با ارائه اطلاعات از طرف شما، به جای شما کارها را انجام خواهد داد. ثبت نام های ساده ای که در زمان کمی با کافی نت تلفنی انجام می شوند می توانند برای افرادی که وقت مراجعه حضوری ندارد بسیار کاربردی باشند.

قیمت خدمات کافی نت تلفنی بسته به نوع خدمات متفاوت است. کارشناس مربوطه کافی نت تلفنی قبل از ارائه خدمات هزینه انجام خدمات را خدمت کاربران عزیز اعلام خواهد کرد و در صورتی که کاربر هر سوالی در مورد نحوه انجام عملیات داشته باشد کارشناس با توضیح کامل مراحل انجام خدمات مربوطه ایشان را در تصمیم گیری نهایی راهنمایی خواهد کرد.

با کافی نت تلفنی شما فقط یک تماس با حل شدن کلیه مشکلات اینترنتی و نرم افزاری خود در کمترین زمان ممکن فاصله دارید. سابقه طولانی کارشناسان کافی نت پی سی بلد باعث شده است که بسیاری از مشکلات شما، بدون ایجاد هیچ وقفه ای در زمان تماس انجام بگیرد.

در نهایت لازم به ذکر است که کلیه تماس های کافی نت تلفنی به صورت محرمانه انجام خواهند گرفت و هیچگونه اطلاعاتی در مورد تماس و یا در مورد اطلاعات ارائه شده در تماس در هیچ جایی منتشر نخواهد شد.

کافی نت غیر حضوری

کافی نت غیر حضوری به معنی دریافت کلیه خدمات کافی نت در منزل شما است. خدماتی مانند تولید محتوا و یا ثبت نام در سایت های مختلف تحصیلی با استفاده از کافی نت غیر حضوری به راحتی از راه دور قابل انجام هستند.

پرداخت هزینه کافی نت غیرحضوری نیز از راه دور قابل انجام است و شما به هیچ وجه نیاز به مراجعه حضوری نخواهید داشت. در صورتی که خدماتی که شما در نظر دارید شامل پیگیری های مجدد در آینده باشد باید هنگام دریافت خدمات کافی نت غیر حضوری این مورد را با کارشناس مربوطه به اشتراک بگذارید تا کارشناس شماره تماسی برای پیگیری آینده شما در اختیارتان قرار دهد.

شما همچنین می توانید با گرفتن وقت قبلی تعیین نمایید که در چه زمانی قصد دریافت چه خدماتی را از کاف یت غیر حضوری دارید تا خدمات شما در زمان مشخص شده انجام شود. این مورد می تواند برای ثبت نام های حساس که زمان کمی را در اختیار کاربران قرار می دهند بسیار کاربردی باشد.

استفاده از خدمات کافی نت غیرحضوری می تواند تاثیر زیادی در هزینه ای که می خواهید برای خدمات صرف کنید داشته باشد. در حالت کلی خدمات کافی نت غیرحضوری قیمت نسبتا کمتری نسبت به مراکز کافی نتی دارند. همچنین به دلیل وجود کارشناسان بیشتری که خدمات شما را پیگیری کنند، خدمات در کافی نت غیر حضوری بسیار سریعتر انجام خواهد شد.

مجموعه پی سی بلد با ارئه کلیه خدمات کافی نت به صورت غیر حضوری هم اکنون به صورت 24 ساعته در خدمت مشتریان عزیز از هر جای ایران است تا با ارائه خدماتی بینظیر در کمتری زمان ممکن رضایت شما را جلب کنید. همین الان از طریق شماره های تماس و یا شبکه های اجتماعی برای دریافت خدمات کافی نت غیر حضوری اقدام کنید.

خدمات کافی نت

  • ثبت نام‌ کنکور، ثبت نام دانشگاه و اعلام نتایج آن،انتخاب رشته دانشگاه، انتخاب واحد دانشگاه، پرداخت هزینه کتاب درسی دانش آموزان، دریافت کارت ورود به جلسه کنکور
  • ثبت نام کارگزاری بورس، ثبت نام سجام و دریافت کد بورس،ساخت اکانت برای انواع موبایل
  • خدمات تایپ، تحقیق و ترجمه، ساخت پاورپوینت، ساخت انیمیشن تبلیغاتی
  • چاپ اسناد، اسکن عکس‌ها، کپی مدارک
  • بانکداری الکترونیک ، پیگیری خدمات دولتی مانند کارت سوخت

این موارد تنها بخش کوچکی از کاربرد اینترنت برای مردم است.دولت الکترونیک در حال گسترش است و تعدادی از مردم تسلط کافی برای انجام این خدمات را ندارند و تمامی این خدمات توسط کافی نت انجام می شود، پس می توان گفت کافی نت یک دستیار پرسرعت در انجام کارهای الکترونیکی مردم است.

هدف یک کافی نت سرعت بخشی به امور مشتریان است اما زمانی که استفاده از اینترنت پیچیده شود نیاز به یک فرد ماهر و کاربلد دارید تا از او برای رفع مشکل خود کمک بگیرید. مثلا برای ثبت نام در یک سایت یا فراموش کردن رمز عبور خود نیاز به کمک کارشناسان کافی نت دارید که می توانید بصورت حضوری و یا آنلاین مشکل خود را حل کنید و دغدغه ای برای حل مشکل خود نداشته باشید.

انتخاب شما کافی نت حضوری یا کافی نت غیر حضوری ؟

مراکزی با نام کافی نت در سراسر هر شهر راه اندازی شده تا موجب راحتی کارها برای مشتریان شود. کافی نت غیر حضوری ،مجموعه ای است که تمامی خدمات اینترنتی بصورت آنلاین و بدون حضور شخص توسط کارشناسان انجام می شود باتوجه به شرایط ویروس کرونا در جهان و کشور ما، اکثریت کارها تا زمان نامشخصی بصورت اینترنتی یا همان آنلاین انجام می شود پس دنیای مجازی و انجام کارها را می توان با کافی نت ها تجربه کرد.

امروزه کافی نت تبدیل به یک نیاز اساسی شده،چون باعث سرعت بخشیدن به کارهای مردم شده است. زمانی که امکان مراجعه حضوری برای مشتریان فراهم نیست کارها باید بصورت آنلاین یا همان غیرحضوری انجام گیرد که کافی نت آنلاین هم به نوعی مزایای خودش را که شامل صرفه جویی در زمان و هزینه رفت و آمد است را دارد. در کافی نت های غیرحضوری همانند کافی نت های حضوری در صورت بروز هرگونه مشکل در سریع ترین زمان توسط کارشناسان بصورت آنلاین رفع می‌شود.

در کافی نت آنلاین هم مانند کافی نت حضوری میتوان تمامی کارهای کامپیوتری و سایر خدمات را بصورت غیرحضوری انجام داد که خود به نوعی باعث صرفه جویی در زمان می شود.این امکان در کافی نت آنلاین وجود دارد که مطالب مورد نیاز مشتری را فراهم و دسته بندی شده و برای شخص بصورت آنلاین ارسال نماید. اینترنت بستری است که افراد با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند و این امکان را برای شما فراهم می کند چیزهای جدیدی به شیوه آنلاین یاد بگیرید. در عصر ارتباطات امروزی، با استفاده از اینترنت می توانید شغل آنلاین پیدا کنید و به درآمد خوبی برسید و یا کسب و کار خودتان مثل کافی نت آنلاین داشته باشید.

مراحل راه اندازی کافی نت:

در دنیای امروز، اکثریت مردم کارهای خود را بصورت آنلاین انجام می‌دهند و زمان بیشتری را در خانه می‌مانند که عمده ترین دلایل آن، مشاغل پرمشغله، ساعات کاری طولانی و هزینه بالای رفت و آمد است که به همین سبب اکثر کاربران به انجام کارهای خود به صورت آنلاین شده و این امر باعث صرفه جویی در زمان می‌شود. با پیشرفت دنیای مجازی و اینترنت، کاربران براحتی می توانند به سایر مکان های عمومی نظیر کتابخانه های آنلاین دسترسی پیدا کنند و از اطلاعات آن استفاده کنند.

همه این ها در صورتی ممکن می‌شود که امکانات اتصال به اینترنت پرسرعت فراهم شده باشد. یکی از سریع ترین کسب و کارهای در حال رشد در دنیای تجارت، کافی نت ها هستند چون افراد براحتی می توانند با دسترسی به اینترنت در مکان دلخواه خود بشینند و از انجام کار خود لذت ببرند.

داشتن برنامه برای موفقیت، امری ضروری است. هزینه راه اندازی کافی نت بسته به موقعیت مکانی که انتخاب شود متفاوت خواهد بود برای راه اندازی کافی نت ابتدا باید تسلط کافی به آفیس و کامپیوتر و دستگاه اسکنر جهت اسکن و دستگاه پرینتر برای چاپ، و اطلاعات کافی درباره تعرفه های اینترنت داشته باشید بعد از آن شما توانایی راه اندازی کافی نت را دارید البته با گذشت زمان و رونق گرفتن کار می توانید کافی نت آنلاین را هم راه اندازی کنید.

راه اندازی کافی نت که با استقبال زیادی از سمت مردم روبرو شده، درآمد خوبی را فراهم کرده چون همه افراد دسترسی به کامپیوتر شخصی و یا لپ تاپ ندارند پس بهترین شغل و ایده برای کارآفرینی است، البته اگر روحیه خلاق و علاقه زیادی به کامپیوتر و دنیای الکترونیک دارید.

هدف اصلی از راه اندازی کافی نت، ارائه اینترنت پر سرعت برای مشتریان و انجام خواسته های اینترنتی آنها است. لوازم مورد نیاز برای راه اندازی یک کافی نت خرید کامپیوتر مناسب برای انجام فعالیت های اینترنتی مشتریان، شامل نوشتن تحقیق و پروژه، داشتن اینترنت پر سرعت برای انجام ثبت نام، خرید کامپیوترهای دیگر برای استفاده مشتریان، خرید یا داشتن پرینتر رنگی برای پرینت، دستگاه اسکنر برای اسکن، هدفون، موس، کیبورد، وبکم، میز و صندلی، وسایل سرمایشی و گرمایشی در کافی نت است.