انجام پاورپوینت

امروزه بیشتر ارائه‌های درسی و پروژه‌ای با انجام پاورپوینت امکان‌پذیر است و از این نظر اهمیت بسزایی دارد. می‌توان گفت که این کار به همین سادگی هم به سرانجام نمی‌رسد. بیشتر افرادی که به دنبال ارائه مبحثی به اصطلاح شسته و رفته هستند می‌دانند که اینکار دردسرهای مربوط به خود را دارد.

از این مسائل که بگذریم به این موضوع پی خواهیم برد که پیدا کردن بهترین مرکز یا افراد جهت انجام پاور پوینت حرفه‌ای تا چه اندازه می‌تواند اهمیت داشته باشد. اگر شما هم به دنبال حل این مسئله هستید یا نیازمند اطلاعات مفید مربوط به انجام دادن پروژه‌های پاورپوینت هستید این مقاله را از دست ندهید.

انجام پاورپوینت

سفارش پاورپوینت

پاورپوینت یکی از قوی ترین نرم افزار های ارائه مطلب به روش گرافیکی است که بسیاری از کاربران امروزه از آن استفاده می کنند. اما ساخت پاورپوینت امکان دارد کمی زمان بر باشد و در شرایطی که اطلاعات زیاد است این کار امکان دارد بیشتر از زمان مورد نظرتان هم به طول بیانجامد. برای حل این مشکل شما می توانید از خدمات سفارش پاورپوینت استفاده کنید.

با سفارش پاورپوینت کلیه اطلاعات شما به شیوه ای کاملا جذاب و گرافیکی در این نرم افزار برای ارائه، آماده خواهند شد. در صورتی که مایل باشید، می توانید تهیه محتوا را هم هنگام سفارش پاورپوینت درخواست بدهید که حتی محتوایی را هم خودتان برای ساخت پاورپوینت ارائه ندهید. این مورد امکان دارد در قیمت نهایی سفارش پاورپوینت تغییر ایجاد کند.

سفارش پاورپوینت امروزه به دلیل افزایش استفاده از این نرم افزار و کاربرد زیاد آن در دانشگاه ها و یا شرکت ها افزایش یافته است و همچنان در حال بیشتر شدن است. اما گاهی امکان دارد که شما در زمان بسیار کمی نیاز به تهیه پاورپوینت داشته باشید. اینجا است که با تماس با مجموعه پی سی بلد و سفارش پاورپوینت از خدمات ارائه پاورپوینت فوری این مجموعه بهره ببرید.

مجموعه پی سی بلد با پذیرش سفارش پاورپوینت سمینار، پاورپوینت دفاع، پاورپوینت سازمانی و تجاری، پاورپوینت به همراه کلیپ آموزشی و هرگونه پاورپوینتی که شما لازم داشته باشید در خدمت شما هموطنان عزیز است.

شما عزیزان همچنین می توانید سفارش پاورپوینت خود را به صورت تلفی و از راه دور بدون مراجعه حضوری برای صرفه جویی در زمان و هزینه انجام دهید. مدارک و محتوای شما از طریق ایمیل و یا شبکه های اجتماعی توسط کارشناسان طراحی پاورپوینت دریافت خواهند شد و به هر شیوه ای که شما مایل باشید فایل نهایی پاورپوینت، تحویل شما داده خواهد شد.

قیمت انجام پاورپوینت

قیمت انجام پاورپوینت بستگی به نوع پاورپوینت، تعداد صفحات، میزان ترنزیشن استفاده شده، تم شخصی سازی شده، فونت، وجود شکل های اختصاصی، میزان محتوای استفاده شده، تعداد روز های تحویل، تعداد و نوع عکس های موجود در اسلاید ها، افکت های استفاده شده، اسمارت آرت، پشتیبانی در دیوایس های مختلف، امکان ویرایش و زوم شدن اسلایدها و ارائه خدماتِ تغییر، پس از تحویل دارد.

کاربر هنگام سفارش پاورپوینت با مشخص نمودن پلن مد نظر و تعداد ویژگی هایی که لازم دارد باعث تعیین قیمت انجام پاورپوینت می شود. قیمت انجام پاورپوینت با توجه به متغییر هایی که به آنها اشاره شد می تواند از طراحی هر اسلاید به ازای 4000 تومان شروع شود و تا 50000 تومان به ازای هر اسلاید ادامه یابد. لازم به ذکر است که تعداد روز های تحویل پاورپوینت اگر کم باشد شاید همان پاورپوینت با همان محتوا با قیمت بیشتری ارائه شود. 

لازم به ذکر است که اکثر پاورپوینت های دانشجویی ساده و بدون ترنزیشن هستند و لازم نیست هزینه اضافی برای انجام پروژه پاورپوینت پرداخت شود.

تعداد اسلاید ها و مقدار ترنزیشن استفاده شده در هر اسلاید یکی از اصلی ترین نکاتی است که قیمت انجام پاورپوینت را تغییر می دهد. هرچه تعداد این موارد بیشتر باید طبیعتا قیمت انجام پاورپوینت نیز افزایش می یابد. شما همچنین می توانید بعد از اینکه پاورپوینت خود را دریافت کردید مجددا درخواست ویژگی های بیشتری برای پاورپوینت انجام شده بکنید که طراح مربوطه دوباره بر روی پاورپوینت کار کند و ویژگی های جدید را با قیمت مشخص به آن اضافه کند.

بهتر است که پس از تحویل گرفتن پروژه درخواست مشاوره کوتاهی هم درمورد اسلاید های پاورپوینت از طراح بکنید که یک توضیح کلی در مورد نحوه عملکرد اسلاید ها و طرح کلی پیاده شده در پاورپوینت به شما بدهد. این مورد معمولا در قیمت انجام پاورپوینت تغییری ایجاد نمی کند مگر اینکه درخواست آموزش تخصصی در زمان طولانی را داشته باشید که در آن صورت باید هزینه جداگانه برای آموزش پاورپوینت پرداخت شود.

انجام پاورپوینت حرفه ای

بسیاری از دانشجویان و یا کارمندان در مراحلی از کار خود نیاز به یک ارائه قدرتمند و حرفه ای دارند که به صورت روان محتوا را با طرح های گرافیکی به مخاطبان انتقال دهند. پاورپوینت های ساده در اکثر این مواقع می توانند تاثیر منفی را بر مخاطب داشته باشند و حتی باعث شوند که مخاطب توجه خود را از دست بدهد. در اینجور مواقع انجام پاورپوینت حرفه ای ضروری می شود.

مواردی همچون طراحی به سبک پرزی و یا زوم شدن نامحدود در اسلایدها می توانند باعث انجام پاورپوینت حرفه ای شوند که ارائه برای هر مخاطبی را راحتتر می کنند. انجام پاورپوینت حرفه ای با هزینه کمی بیشتر از پاورپوینت های ساده انجام می شود و این به دلیل لازم داشتن زمان و تخصص بیشتری در انجام پاورپوینت حرفه ای است.

پاورپوینت حرفه ای باید دارای پس زمینه های تخصصی و همچنین عکس و گرافیک اختصاصی باشد که مشابهش در جای دیگری پیدا نشود. انجام پاورپوینت حرفه ای باید توسط طراحان خلاقی انجام شود که نیاز مخاطب را درک کنند و ارتباط بین محتوا را با استفاده از ابزار های گرافیکی پیشرفته ایجاد کنند.

گرچه نرم افزار پاورپوینت دارای افکت ها و ترنزیشن های مختلفی است اما برخی از آنها نسبت به بقیه پیشرفته تر هستند و در انجام پاورپوینت حرفه ای از این نوع افکت ها برای همه ی اسلایدها استفاده می شود. در صورت سفارش انجام پاورپوینت حرفه ای از پی سی بلد شما تضمین اولین ارائه دهنده سبک پاورپوینتتان را دریافت خواهید کرد.

در انجام پاورپوینت حرفه ای بین سفارش دهنده و طراح جلسات مختلفی برای ساخت پاورپوینتی که بهترین ارائه را به دنبال داشته باشد ایجاد می شود و کاربر می تواند در مراحل انجام پاورپوینت حرفه ای اظهار نظر های خود را داشته باشد و مشارکت کند.

چه زمانی به انجام پاورپوینت نیاز داریم؟

یکی از بهترین روش‌هایی که با استفاده از آن قادر خواهیم بود بهترین کیفیت را در رساندن مفهوم و مطلب به مخاطب خود داشته باشیم از طریق پاورپوینت است. محتواهای ارزشمندی که ممکن است در مراحلی از زندگی افراد بسیار مهم باشد. آیا می‌شود به سادگی هر پاورپوینتی را ارائه داد؟ جواب به طور مسلم خیر است. تیم تخصصی ما یعنی کافی نت پی سی بلد در این زمینه می‌تواند بهترین گزینه باشد.

نکته قابل توجه اینجاست که با اطمینان به یک تیم تخصصی می‌توانید خود را از ارائه فایل‌های پاورپوینت شده نجات دهید. همچنین خود را به گرفتن نتیجه دلخواه نزدیک‌تر کنید. حالا چرا اینقدر فایل پاورپوینت می‌تواند مهم باشد؟ فایلی که می‌توان آن را با یک نرم افزار ساخت و ارائه داد، در ادامه می‌توانید به راحتی جواب این سوال را پیدا کنید.

با اهمیت انجام پاورپوینت بیشتر آشنا شوید. ‌

یکی از قابلیت‌هایی که تیم تخصصی به افراد ارائه می‌دهد این است که می‌تواند با قابلیت‌هایی که برنامه PowerPoint در اختیار کاربران و مصر‌ف‌کنندگان قرار می‌دهد، کیفیت ارائه مصرف‌کننده را بالاتر ببرد. همانطور که اشاره شد این برنامه بخش‌های مختلفی را پوشش می‌دهد که در ادامه بیشتر با آن آشنا خواهید شد.

آموزش و یادگیری

داشتن یکی فایل پاور پوینت شده برای افرادی که به صورت تخصصی آموزش می‌دهند یا بالعکس در حال آموزش دیدن هستند پر اهمیت است. با توجه به موضوع پیشرفت روش‌های تدریس و ارائه، بهتر است به سراغ مراکزی برویم که انجام پاورپوینت حرفه‌ای را به مشتریان خود ارائه می‌دهند.

برای استفاده‌های شغلی

یکی از عمده‌ترین مشتریان گروه‌های تخصصی تولید و انجام پاورپوینت حرفه‌ای، کارفرمایان و صاحبان مشاغل هستند. تیم پی سی بلد با سال‌ها تجربه در این زمینه با کسب و کارهای مختلفی همکاری داشته است. این همکاری‌ها جهت ارائه کنفرانس، جلسات گردهمایی، جلسات و کارگاه‌های عملی و تئوری و… بوده است. از این رو می‌توان گفت که انجام پاورپوینت علی رغم ذهنیت عموم برای کسب و کارها بسیار کارآمد به شمار می‌رود.

در انتخاب پاورپوینت خود احتیاط کنید!

متاسفانه عده‌ای از افراد برای تهیه کردن فایل پاورپوینت در مواقعی بیش از حد سخت می‌گیرند. عده‌ای دیگر هم بسیار در تضاد با گروه اول عمل می‌کنند و دچار سهل انگاری می‌شوند. این موارد همگی بستگی به قدرت و مهارت فردی دارد که پروژه شما را در دست دارد.

برای مثال انجام پاورپوینت پایان‌نامه «به خصوص در مدارج بالای تحصیلی» می‌تواند شامل چند بخش باشد. صدا، متن، نمودار داشته باشد و با تصویر و ویدئو تلفیق شده باشد یا تمامی این موارد را در بر بگیرد. با یک حساب سر انگشتی می‌توانید متوجه شوید که انجام یک فایل پاورپوینت با توجه به محتوایی که ارائه می‌شود تا چه اندازه زمان‌بر خواهد بود و چقدر می‌تواند در نمره، اخذ مدرک، انتقال مفهوم و مفاهیم این چنینی موثر باشد.

رعایت نکردن برخی اصول ساده در انجام پاورپوینت می‌تواند برای مصرف‌کننده در مواقعی بسیار نامطلوب عمل کند. همچنین موضوع ارائه یا کنفرانس را به بیراهه بکشاند. فرض کنید در حال ارائه فایل خود به یک جمعیتی یا گروهی هستید و در حین ورق خوردن صفحات فایل پاورپوینت، آهنگ یا فیلمی پخش شود که به هیچ وجه با موضوعی که شما در نظر دارین همخوانی ندارد! و…

این موارد به طور طبیعی ناخوشایند هستند و می‌توانند نکته منفی برای ما لحاظ کنند. برای برخورد نکردن با این موضوع در انتخاب فرد یا گروهی که می‌خواهید کار خود را در این زمینه به آن‌ها بسپارید دقت کافی را صرف کنید. قبل از ارائه این جمله مسائل را بررسی و برطرف کنید.

به دنبال انجام پاورپوینت با قیمت مناسب

از تمامی این مسائل که بگذریم بیشتر مشتریان به دنبال بهترین قیمت و بیشترین بازدهی برای دریافت فایل پاورپوینت خود هستند. ما در اینجا کار شما را بسیار راحت‌تر کرده‌ایم. یکی از جمله مراکزی که می‌تواند با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت انجام فایل پاورپوینت شما را تمام و کمال به عهده بگیرد مرکز حرفه‌ای و تخصصی پی سی بلد است.

همانطور که اشاره شد این مجموعه با در اختیار داشتن تیم مجرب، قادر خواهد بود که با در نظر داشتن بیشتر جوانب مورد نیاز مشتریان و ترکیب آن با مهارت‌های لازم، شما را به نتیجه مطلوبتان برساند.

سفارش پاورپوینت

سخن پایانی

تیم تخصصی پی سی بلد یکی از مجموعه هایی است که با در اختیار داشتن بخش‌های متخصص در زمینه کامپیوتر و امور مربوطه مثل انجام پاورپوینت می‌تواند بهترین نتیجه را برای مشتریان خود رقم بزند. در انتها لازم به ذکر است که شما با اعتماد به گروه فنی و تخصصی PC Balad، در صرف وقت خود صرفه جویی خواهید کرد. همچنین بهترین بازدهی را جهت ارائه فایل، در اختیار خواهید داشت.

با وجود تمامی مواردی که تا به اینجا اشاره شد باید گفت که برنامه PowerPoint از جمله برنامه‌هایی است که علاوه بر سادگی ظاهر، پیچیدگی‌های مربوط به خود را دارد. فرقی نمی‌کند که انجام پاورپوینت در منزل صورت بگیرد یا در تخصصی‌ترین مرکز کشور. مهم این است که فرد یا افراد متخصص، مهارت و تجربه کافی را در این زمینه داشته باشند.