سفارش تایپ

سفارش تایپ می‌تواند مسیر موفقیت و صرفه جویی در زمان شما باشد. پی سی بلد با ارائه خدمات تایپ فوری و تایپ حرفه ای سفارش محتوای تایپی شما را می‌‌پذیرد. سریعترین زمان تایپ با داشتن برترین و حرفه ای ترین تایپیست های کشور در پی سی بلد.

خدمات سفارش تایپ پی سی بلد

از جمله خدماتی که کافی نت پی سی بلد برای سفارش تایپ ارائه می‌دهد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

تایپ فوری

در بسیاری از مواقع تایپ فوری یکی از ضرورت های پیشبرد پروژه است. خدمات سفارش تایپ فوری از یک صفحه تا هزاران صفحه نیز در مجموعه پی سی بلد پذیرفته می‌شود. اما هزاران صفحه چگونه به صورت تایپ فوری تحویل داده می‌شود؟ در جواب این سوال باید اشاره کرد که در پروژه هایی که تعداد صفحات و یا محتوای تایپی زیاد است تایپ در این شرایط با داشتن یک مدیر پروژه اصلی بین چندین تایپیست تقسیم می‌شود. هر کدام از تایپیست ها وظیفه نوشتن حجم مشخص شده ای را دارند. در نهایت با پایان کار همزمان کلیه تایپیست‌ها، پروژه نهایی به صورت کامل در سریعترین زمان ممکن تحویل داده می‌شود.

تایپ تخصصی

یک تایپیست عادی نمی‌تواند محتوای تخصصی را تولید و تایپ کند. پی سی بلد با داشتن تایپیست‌های متخصص در انواع رشته‌ها خدمات تایپ تخصصی را با ضمانت کیفیت محتوا ارائه می‌دهد. برای مثال یک تایپیست عادی نمی‌تواند تایپ تخصصی مطالب کامپیوتر را برعهده بگیرد. هم اکنون امکان سفارش تایپ کلیه مطالب تخصصی فراهم است.

تایپ پایان نامه

تایپ و نگارش پایان نامه یکی از دغدغه های اصلی دانشجویان است. هر دانشگاهی شیوه مشخص و متفاوتی برای پذیرش پایان نامه دارد. از این رو تایپیست باید با نحوه پذیرش پایان نامه آشنایی کامل داشته باشد. زمان بر بودن و کمبود محتوا یکی از دلایل اصلی به مشکل برخوردن دانشجویان در نگارش پایان نامه است. سفارش تایپ پایان نامه خود را به تایپیست های مجرب پی سی بلد بسپارید تا در موضوع مشخص شده توسط شما پروژه نهایی را در سریعترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت تحویل بدهند.

سفارش تایپ آنلاین

دیگر نیازی نیست به دنبال کافی نت و تایپیست بگردید. سفارش تایپ آنلاین ۲۴ ساعته از جمله خدماتی است که در مجموعه پی سی بلد ارائه می‌شود. خوش قولی و تحویل پروژه تایپ در زمان مشخص شده از ضرورت های کاری پی سی بلد است. تایپیست های حرفه ای به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما عزیزان هستند. هرگونه تغییری که در زمان اجرای پروژه مد نظر شما باشد انجام می‌شود و دیگر نیازی به مراجعه حضوری نیست.

سفارش تایپ محتوا

امروزه داشتن محتوای با کیفیت می‌تواند جزو اصلی ترین ویژگی هایی باشد که به موفقیت یک وبسایت کمک عمده‌ای می‌کند. محتوایی که در وبسایت قرار می‌گیرد باید ویژگی‌های مثبت زیادی داشته باشد. برای سنجیدن این ویژگی ها و کیفیت محتوا از عبارتی به نام سئو استفاده می‌شود. محتوای وبسایت باید کاملا سئو شده باشد.

اما محتوای سئو شده یعنی چی ؟

از اصلی ترین ویژگی های محتوای سئو شده باید به یونیک بودن آن اشاره کرد. محتوا باید با کلیه محتواهایی که در وبسایت های دیگر قرار دارد متفاوت باشد. از طرفی محتوا باید از بقیه ی محتوا های وبسایت های دیگر نیز باکیفیت تر باشد. هیچ وبسایتی بدون داشتن محتوای با کیفیت نمی‌تواند با بقیه رقبا رقابت کند. محتوای مناسب وبسایت‌ها باید به صورت کاملا تخصصی انجام بگیرد. فردی که محتوا را تولید می‌کند باید با مطلبی که در مورد آن محتوا تولید می‌کند آشنایی داشته باشد. نکات نگارشی باید در کل متن رعایت شود. نکات بسیار زیادی برای نگارش محتوای با کیفیت وجود دارد که تولیدکنندگان محتوای پی سی بلد کلیه آنها را رعایت کرده و محتوای یونیک و متناسب با نیاز وبسایت شما را تولید می‌کنند.

سفارش تایپ محتوای به روز و یونیک خود را به تایپیست‌های با تجربه در حوزه وب ما بسپارید.

تایپ کتاب

انتشار کتاب در زمان مشخص شده می‌تواند تاثیر بسزایی در فروش و بازاریابی آن داشته باشد. اگر می‌خواهید که کتاب خود را زودتر از رقبای خود انتشار دهید باید سفارش تایپ کتاب خود را به تایپیست های فوری بسپارید. چناچنه لازم باشد ترجمه تخصصی نیز توسط مجموعه پی سی بلد برای انتشار کتاب شما ارائه می‌شود.

سفارش تایپ کتاب با تصاویر

در برخی از کتاب ها از تصاویر گرافیکی و یا عکس استفاده می‌شود. سفارش تایپ کتاب همراه با تصاویر نیز در مجموعه پی سی بلد امکان پذیر است. طراحان گرافیک با طراحی تصاویر خلاقانه مناسب و مرتبط با موضوع جلوه زیباتری را به کتاب شما می‌دهند. در صورت تمایل شما طراحی جلد کتاب و بنر های معرفی نیز توسط طراحان مجرب پی سی بلد انجام می‌شود.

سفارش تایپ سخنرانی‌ها و وبینار‌ها

داشتن یک متن تاثیرگذار برای سخنرانی می‌تواند باعث افزایش اعتماد به نفس شما هنگام ارائه سخنرانی شود. اما این فقط سخنرانی ها نیستند که در نود درصد مواقع نیاز به داشتن متن از پیش تعیین شده دارند. بلکه وبینار ها، کلاس های درسی، مصاحبه های کاری و هرگونه شرایطی که نیاز به ارائه شفاهی محتوا باشد نیاز به آماده کردن متنی منحصر به فرد هستند.

سفارش تایپ برای شبکه های اجتماعی

امروزه شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام به یکی از اصلی ترین پلتفرم های بازاریابی تبدیل شده اند. اما محتوایی که برای معرفی برند و یا محصول مورد استفاده قرار می‌گیرد باید تاثیر گذار و جذاب باشد. سفارش تایپ توضیح و محتوای تصویری و متنی کلیه پست های شما در شبکه های اجتماعی از پی سی بلد ممکن است به افزایش فروش شما کمک کند. نحوه نگارش رسمی، دوستانه و یا تخصصی بسته به نوع فعالیت پیج در شبکه های اجتماعی باید ا قبل تعیین شود. برای مثال پیجی که به فروش لباس مشغول است می‌تواند از نگارش دوستانه در محتوای خود استفاده کند. همچنین پیجی که به فعالیت های حقوقی مشغول است باید از نحوه نگارش رسمی استفاده کند. تایپیست های با تجربه ی پی سی بلد متون شما را نسبت به نیاز مجموعه تایپ و تولید می‌کنند.

فرمت های پذیرش سفارش تایپ

امکان دارد متنی که شما می‌خواهید به تایپ برسد به نوع متفاوتی ارائه شده باشد. برای مثال شما می‌خواهید کلیه حرف‌هایی که در یک فایل ویدیویی گفته می‌شود به صورت تایپ دربیاید و یا چند صفحه ای که به صورت دستی نگارش کرده اید را در فرمت ورد داشته باشید. محتوای مد نظر شما به هر صورتی که وجود داشته باشد تایپیست های حرفه ای محتوا را از آن دریافت کرده و به صورت فایل ورد و یا هر فرمت دیگری که مورد نیاز شما باشد تحویل می‌دهند.