مراحل نصب ویندوز:

1. تهیه نسخه پشتیبان

در این مرحله ابتدا اگر اطلاعات شما مهم می باشد قبل از تعویض ویندوز در ابتدا جهت پشتیبان گیری اقدام کرده یا به کارشناس مربوطه اطلاع می دهید. لازم به ذکر است که هزینه تهیه بک آپ از سیستم شما بستگی به حجم اطلاعات شما دارد.

2. نصب ویندوز

در مرحله دوم کارشناس سخت افزار شما را بررسی کرده و در صورت نیاز به شما پیشنهاد نصب مناسب ترین ویندوز را می دهد و در صورت تایید اقدام به نصب ویندوز مورد نظر روی سیستم شما می کند.

3. نصب درایور

بعد از نصب ویندوز نوبت به نصب درایورهای سیستم شما می رسد. در این مرحله کارشناس با نرم افزار هایی که در اختیار دارد اقدام به نصب درایور های قطعات سخت افزاری شما می کند. در این بخش بسیار مهم است که تمامی درایور ها به درستی نصب شده و بعد از آن مورد آزمایش قرار بگیرد.

4. نصب نرم افزار های درخواستی

در آخر نرم افزار های پیش نیاز و همچنین نرم افزار های درخواستی، روی سیستم شما نصب و فعالسازی می شود. لازم به ذکر است که نصب نرم افزار های درخواستی هزینه جداگانه ای دارد که می توانید قبل از نصب از کارشناس درباره تعرفه نصب نرم افزار سوال نمایید.

هزینه نصب ویندوز در محل 200.000 هزار تومان می باشد.

لازم به ذکر است در صورتی که سیستم خود را به شرکت ارسال کنید، هزینه نصب درایور ها و نرم افزار های پیش نیاز و آفیس به صورت رایگان محاسبه می شود. ضمنا شرکت پی سی بلد مناسب ترین قیمت نصب ویندوز را به شما ارائه می دهد.

قبل از هر کاری یادت نره که می تونی از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند بشی !!!

نصب ویندوز

نصب ویندوز در ابتدا شاید کار ساده ای باشد اما فقط یک کارشناس می داند که در حین نصب ویندوز ده چه اصولی را باید رعایت کند و ممکن است با چه ارور هایی دست و پنجه نرم کند.

از طرفی با توجه به تنوع زیادی که در مدل سخت افزار های کامپیوتری وجود دارد این امکان وجود دارد که سخت افزار کاربر از ویندوزی که مد نظر کاربر است پشتیبانی نکرده و پس از نصب ویندوز دچار مشکل شود در ادامه راه حلی به شما ارائه می دهیم که با کمترین دردسر اقدام به نصب فوری ویندوز نمایید.

لپ تاپ در حال نصب ویندوز ده

نصب ویندوز و مشکلات آن

شاید تا امروز بارها تلاش داشته‌اید تا ویندوز خود را آپدیت کنید اما زمان کافی برای انجام این کار را نداشته‌اید، شاید حتی مثل بسیاری از مردم نگران از دست رفتن اطلاعات خود هنگام تغییر ویندوز باشید. این نگرانی‌ها شاید به قدری جدی باشد که از خیر عوض کردن ویندوز بگذریم و با تمام کندی‌ها و مشکلات ویندوزی و نرم‌افزاری خود کنار بیاییم. همین امر باعث شده است که نصب کردن ویندوز و آپدیت کردن برخی از نرم‌افزارها امری ریسک پذیر تلقی شود و با چند اشتباه رایج از نظر زمانی و مالی هزینه زیادی را برای خود رقم بزنیم.

جدای از این نگرانی‌ها، بسیاری از مردم درگیر مشکلات بعد از نصب ویندوز میشوند. شاید به خودی خود نصب کردن ویندوز امری ساده برای شما تلقی شود اما پیدا کردن نسخه مناسب برای نصب درایورها و حل کردن مشکلات گرافیکی ویندوز شما نیازمند داشتن اطلاعات سخت‌افزاری از سیستم شماست که میتواند برای بسیاری از مردم امری چالشی باشد. این مساله بعد از چندین روز سردرگمی و دیدن ویدیوهای آموزشی متنوع از نسخه‌های متفاوت به طریقی حل میشود که شاید ما را به آخرین تلاشمان برای چنین اقدامی بکشاند و تا سالیان سال با سیستمی ثابت به کار خود ادامه دهیم.

نصب ویندوز در محل

مشکلات نصب ویندوز و نرم‌افزارها و آنتی‌ویروس‌ها امروزه در سریعترین زمان و با بهترین کیفیت از جانب متخصصان این حوزه قابل حل می باشد. نصب ویندوز در محل یکی از اصلی‌ترین خدمات سایت خدمات کامپیوتری پی سی بلد برای مشتریان ما می باشد. این امر امروزه به سادگی در محل کار و زندگی شما انجام پذیر می باشد.

متخصصان این حوزه صرفا نصاب نرم‌افزارهای شما نیستند و پیش از نصب و تعمیر هر بخش از سیستم شما، تمامی مشکلات شما از قبیل کندی ویندوز، بالانیامدن برخی از نرم‌افزارها و بازی‌ها و طریقه نگهداری بعضی از برنامه و تهیه پشتیبانی از آن‌ها و … را انجام می دهند. اما پیش از ورود متخصصان به محل کار شما می بایست برخی از سوالات شما در این بخش را بررسی کنیم.

اولین نگرانی جدی در هنگام نصب ویندوز محدودیت زمانی آن است. هرچه که این فرآیند زودتر انجام پذیرد این فرصت را به مشتریان می دهد که راحت‌تر برای آن زمانی اختصاص دهند. به طور کلی نصب ویندوز و نرم‌افزارهای جانبی آن از طرف متخصصان امری زمانبر نیست و شاید در بازه‌ی زمانی 2 الی 3 ساعته در محل شما به اتمام برسد.

اما باید بدانیم پیش از نصب هر ویندوز امکان بروز مشکلاتی زمانبر از قبیل تهیه نسخه پشتیبان و یا بررسی سخت افزاری سیستم شما و آماده بودن شرایط لازم برای بوت کردن ویندوز وجود دارد که نسبت به هر مشتری این مراحل میتواند قابل تغییر باشد. به صورت کلی در این زمینه مساله غیرقابل حلی وجود ندارد و با تشخیص متخصصان مجرب سایت به سادگی و در کمترین زمان تمامی مشکلات برطرف خواهد شد.

در هنگام نصب ویندوز بسیاری از برنامه جهت بهبود سرعت و کیفیت ویندوز نصب می شود که این کار جزو اصلی‌ترین اقدامات متخصصان ما در این حوزه است و بابت آن هزینه اضافه‌ای دریافت نخواهد شد. اما بنا به درخواست مشتریان برخی از برنامه نظیر آنتی‌ویروس‌ها و یا نرم‌افزارهای تخصصی مهندسی و کامپیوتری نیز قابل نصب میباشد که نسبت به هر نرم‌افزاری هزینه‌ جدایی محاسبه میشود که پیش از هر اقدامی با مشتریان به صورت کاملا شفاف توافق میشود.

یکی از مهمترین معیار انتخاب متخصصان سایت برای نصب ویندوز از نظر ما، یافتن نیرویی است که بدون کمترین آسیبی به اطلاعات مشتریان این مراحل را به درستی اجرا کند. اصلی‌تری نگرانی هر مشتری طبیعتا حفظ اطلاعات سیستم خود می باشد که شاید با کمی اهمال در نصب ویندوز خسارات جبران‌ناپذیری را به بار آورد. متخصصان ما در صورت تمایل مشتری از اطلاعات شما نسخه پشتیبان تهیه می کنند تا هیچ آسیبی به فایل های مهم شما نرسد. لازم به ذکر است که در صورت مهم بودن اطلاعات ویندوز، کاربر باید به کارشناس اطلاع دهد.

نصب ویندوز به صورت کامل فقط به معنی نصب فایل ویندوز نمیباشد چرا که این کار باعث ایجاد آسیبی جدی به تمامی نرم‌افزارها خواهد شد. متخصصان ما با داشتن تجربه کافی در این زمینه نسبت به سیستم سخت‌افزاری شما تمام برنامه‌ها و درایورهای موردنیاز شما را از پیش همراه خود داشته و تمامی اقدامات لازم جهت بهبود سرعت کیفیت ویندوز را انجام خواهند داد.

هر ویندوزی که تولید میشود تمامی نسخه‌های سخت‌افزاری مورد نیاز خود را به طور مشخص در سایت رسمی مایکروسافت بیان میدارد. اینکه بدانیم کدام نسخه بهترین عملکرد را بر روی سیستم ما دارد نیازمند دانستن دقیق از قطعات و مشخصات سخت‌افزاری میباشد. متخصصان نصب ویندوز با توجه به همین ظرفیت سیستم شما تصمیم گیری خواهند کرد.

انتخاب متخصص = راه‌حل مطمئن‌تر!

به طور کلی اقدامات فردی بدون اطلاعات کامل از این حوزه می تواند خسارات گرانی را برایمان رقم بزند. انتخاب متخصصی مجرب در این حوزه بسیار کار ساده و مطمئن‌تری نسبت به پذیرفتن ریسک‌های آن است. با توجه به مطالب گفته شده تصمیم به انتخاب متخصصی مجرب در زمینه نصب و راه‌اندازی ویندوز و رفع ایرادات آن می تواند چه بسا هزینه‌ کمتری برای ما رقم بزند. این هزینه مختص به نصب فرایند نصب ویندوز نمی باشد و مسلما عملکرد سیستم را در طولانی‌ مدت ارتقا میدهد.