تعمیر پرینتر

یکی از دغدغه های اصلی افرادی که به صورت روزانه و مستمر با خدمات کامپیوتری سروکار دارند و یا پرینت و کار با پرینتر جز امورات شغلی آنها به شمار می آید، پیدا کردن یک تعمیرکار حرفه ای پرینتر است که با اطمینان خاطر و در سریع ترین زمان ممکن پرینتر خود را تعمیر کنند.
از این رو ما در مجموعه پی سی بلد تمامی این خدمات را برای شما فراهم آورده ایم که در ادامه توضیحات تکمیلی را در مورد تعمیر پرینتر و هر انچه که شما به آن نیاز دارید خدمتتان بیان خواهیم کرد. پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

برای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.

تعمیر پرینتر در سریع ترین زمان ممکن

خب، همان طور که می دانید افرادی که با چاپ سروکار دارند در صورت خرابی دستگاه پرینتر، به علت زمان بر بودن تعمیر آن ممکن است دچار مشکلات فراوانی شوند که از این موارد می توان به عقب افتادن کارهای مشتری، ضررمالی و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد.

خب مجموعه پی سی بلد از دو طریق مشکل تعمیر پرینتر را برای شما رفع نموده است. اگر پرینتر شما قابلیت تعمیر در محل را داشته باشد، کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حضور پیدا کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن ایرادات پرینتر را شناسایی و رفع می نمایند.

اما اگر پرینتر شما نیاز به تعمیراتی داشته باشد که رفع ایرادات آن در محل امکان پذیر نباشد شما می توانید با ارسال دستگاه خود به شرکت پی سی بلد در سریعترین زمان ممکن پرینتر خود را به صورت صحیح و سالم دریافت نمایید. ما در پی سی بلد به شما تضمین می دهیم که در کوتاه ترین و سریع ترین زمان ممکن پرینتر خود را با کمترین هزینه تحویل بگیرید.

تعمیر پرینتر در محل

خیلی از پرینتر ها بزرگ و اصتلاحا پرینتر ایستاده هستند و امکان جابجایی آن ها بسیار دشوار می باشد به همین علت یکی از ضرورت های یک شرکت حرفه ای تعمیر پرینتر در محل می باشد، به همین علت شرکت پی سی بلد این امکان را برای تمامی مشتریان عزیز فراهم کرده است که توسط کارشناسان در محل شما خدمات تعمیر پرینتر را انجام دهد کافیست تا با ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

سرویس دوره ای پرینتر

غیر از تعمیرات پرینتر، یکی دیگر از مواردی که می بایستی به آن توجه شود سرویس های دوره ای پرینتر است. با توجه به این که مانند بسیاری از دستگاه های الکترونیکی این ابزار هم مستهلک می شود، برای ثابت ماندن کیفیت چاپ و طول عمر، قطعات اصلی پرینتر مانند کارتریج، تونر و اتصالات، نیاز به بررسی و سرویس دارد.

مشکلات رایج در پرینترها

در صورتی که موارد و مشکلات زیر را در دستگاه پرینتر خود مشاهده کردید می توانید سریعا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید:

اگر پرینتر شما روشن نمی شود، خطا می دهد، برگه را چاپ نمی کند، یا کم رنگ پرینت می کند، صفحات واضح نیستند، یا دارای نقاط سیاه هستند و یا پرینتر هنگام کار مدام کاغذ را جمع می کند؛ همه این موارد نشان دهنده آن است که پرینتر شما نیاز به بررسی و چکاپ دارد.

کارشناسان پی سی بلد به عنوان مرکز تخصصی پرینتر در زمینه عیب یابی دستگاه های کامپیوتری همچون پرینترهای جوهرافشان یا پرینتر های لیزری در خدمت شما هستند که می توانید با خیال راحت تعمیرات خود را به متخصصان ما بسپارید.

تکنسین های ما در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه و بدون دریافت هزینه های مجدد، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند. تلفن های  36613503-021 – 09192999730 جهت ارتباط مشتریان محترم با متخصصان ما می باشد.