خدمات-سخت-افزار-پی-سی-بلد

خدمات سخت افزار و تعمیرات کامپیوتر

خدمات سخت ‌افزار کامپیوتر در محل را کجا می‌توانیم پیدا کنیم؟ ارتقا سیستم را از چه کسی بخواهیم؟ خدمات ی تعمیر سخت‌ افزاری کامپیوتر در نزدیکی محل زندگی ما کجاست؟ خدمات کامپیوتری سیار در تهران چگونه ارائه می شود؟ برای اسمبل سیستم جدید به چه کسی می توانیم مراجعه کنیم؟ تعمیرکار سخت ‌افزار کامپیوتر مجرب در تهران را از کجا پیدا کنیم؟ اگر بخواهیم یک سیستم جدید بخریم، از مشاوره چه کسانی می توانیم بهره مند شویم؟

اگر شما هم به خدمات تعمیر کامپیوتر و ارتقا سیستم در محل نیاز دارید، به شما کمک خواهیم کرد تا زودتر به هدف تان برسید و کامپیوترتان را توسط ماهر ترین کارشناسان به راحتی تعمیر و یا اسمبل کنید. مجموعه پی سی بلد، با بیش از 20 سال سابقه در زمینه عیب یابی کامپیوتر، تعمیرات کامپیوتر، نصب و ارتقا سیستم و اسمبل کامپیوتر یکی از پیشگامان خدمات سخت افزار در ایران است.

چرا خدمات سخت افزار پی سی بلد؟

آنچه شرکت پی سی بلد در طول بیست سال گذشته توشه راه خود کرده، قرار دادن کاربر در درجه اول اهمیت و تعهد به ارائه خدمات کامپیوتر با تکیه بر دو فاکتور مهم بوده است:

خدمات و تعمیرات کامپیوتر تضمینی

امروزه، کامپیوترهای خانگی و اداری و لپ‌تاپ های ما چیزی فراتر از صرفا یک دستگاه در خانه‌ها یا محل کارمان هستند؛ از سرگرمی و گذران اوقات فراغت گرفته تا برقراری تماس‌های مهم کاری و پیشبرد پروژه‌های استراتژیک، همه ما به رایانه‌های مان وابسته‌ایم. خدمات کامپیوتر پی سی بلد، با درک این نکته، خدمات سخت افزار و تعمیر و سرویس انواع لپ تاپ و کامپیوترهای رومیزی را به صورت صد در صد تضمینی انجام می‌دهد.

بهترین قیمت با بالاترین کیفیت

نکته دیگری که خدمات سخت افزار پی سی بلد را متفاوت می کند، توجه به جزئیات هنگام تعمیرات کامپیوتر یا اسمبل سیستم است. در عین حال، اطمینان حاصل می‌شود که این سرویس‌ها با بهترین قیمت ممکن در اختیار کاربر قرار خواهند گرفت.

انواع خدمات سخت افزاری پی سی بلد

مجموعه پی سی بلد یک مرکز تخصصی خدمات کامپیوتری سخت افزاری است که طیف گسترده‌ای از خدمات را به کاربران گرامی ارائه می‌دهد. این سرویس‌ها شامل تعمیرات سخت افزار، عیب یابی کامپیوتر، تعمیرات کامپیوتر، سرویس کامپیوتر، تعمیر کیس کامپیوتر، تعمیر کامپیوتر در محل، خدمات کامپیوتری سیار، تعمیرات کامپیوتر خانگی، تعمیرات کامپیوتر رومیزی، نصب و ارتقا سیستم و اسمبل کامپیوتر است. در پی سی بلد به طور کلی این خدمات در 4 زیر گروه زیر تقسیم بندی شده‌اند:

عیب یابی کامپیوتر

قدم اول برای تعمیر کامپیوتر، عیب یابی دقیق، صحیح و سریع است. تجربه بالای کارشناسان پی سی بلد در زمینه تعمیرات سخت افزار، باعث شده که این قدم همواره در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با استحکام و اطمینان برداشته شود.

تعمیرات کامپیوتر

تعمیر انواع کامپیوترهای رومیزی، خانگی و لپ تاپ، یکی از ماموریت‌های اصلی شرکت پی سی بلد است. هدف اصلی این مجموعه، توسعه کسب و کار با تکیه بر جلب رضایت کاربر نهایی از سرویس‌های ارائه شده است و ارائه خدمات شرکت به صورت تضمینی گواه این ادعا است.

نصب و ارتقا سیستم

گاهی اوقات ممکن است نیازی به خرید یک کامپیوتر جدید نبوده و بتوان با ارتقا سیستم به کاربردهای مورد نظر دست پیدا کرد. در صورتی که نیاز به نصب و یا ارتقا سیستم‌تان داشته باشید هم می‌توانید روی کمک پی سی بلد حساب کنید. ارتقا رم، هارد، سی پی یو، کارت گرافیک و غیره را به کارشناسان ما واگذار کنید و سیستم دلخواه‌تان را از ما تحویل بگیرید.

اسمبل کامپیوتر

قطعا اسمبل کامپیوتر و جمع کردن سیستمی که به طور مشخص پاسخگوی نیازهای شما باشد، نیازمند مشاوره با افراد متخصص و باتجربه در این زمینه است. البته جای هیچ نگرانی نیست و شما به راحتی می‌توانید از دانش کارشناسان پی سی بلد در زمینه سرهم کردن کامپیوتر شخصی یا اداری خودتان بهره مند شوید و یا از آنها بخواهید این کار را برای شما انجام دهند.

تعمیرات-سخت-افزار

خدمات سخت افزار کامپیوتر در محل

خدمات سخت افزار کامپیوتر حضوری جزو سرویس های اصلی‌ قابل ارائه توسط پی سی بلد است که طی آن می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن از مشاوره کارشناسان ما بهره‌مند شوید.
پس درصورتی‌که با مشکل سخت افزاری روبرو شدید، می‌توانید از تعمیرات سخت افزاری کامپیوتر در منزل یا محل کار پس سی بلد استفاده کنید. طی این خدمات شرکت کارشناس مربوطه را برای ارائه خدمات به محل اعزام خواهد کرد تا دستگاه را بررسی کرده و مشکل را هر چه سریع‌تر برطرف کند.
تعمیرات کامپیوتر در محل می تواند به خصوص در شرایطی که یک کسب و کار با مشکل سخت افزاری رو به رو شده، مفید باشد. همانطور که اشاره شد با ارائه این سرویس، کارشناس برای بررسی شرایط به محل اعزام شده و نیازی به انتقال دستگاه ها به محل تعمیر نخواهد بود.

کلام آخر

در گذشته فرایند عیب یابی و تعمیر سخت افزار کامپیوتر و یا جمع کردن سیستم یک پروسه زمان‌بر بود که برای انجام آن مراجعه حضوری و حمل قطعات یک ضرورت به شما می‌رفت. اما امروز دسترسی به سرویس‌های تخصصی در این زمینه با سرعت و سهولت بی‌سابقه ای در حال رشد است.
با پی سی بلد دیگر نگران نیازهای سخت افزاری کامپیوتر شخصی، اداری یا لپ‌تاپ تان نباشید. عیب یابی کامپیوتر، تعمیر کامپیوتر در محل یا شرکت، اسمبل کردن سیستم و نصب و ارتقا قطعات کامپیوتری تخصص ماست.