طراحی بنر

طراحی بنر جزو مقدماتی‌ترین و ضروری‌ترین کاری است که در جهت نمایش دادن کسب و کار صورت می‌‌‌گیرد. بنرها به عنوان یکی از ابزارهای تبلیغاتی مهم که از دیرباز وجود داشته و همچنان هم در بسیاری از کسب و کارهای امروزی، نقش ایفا می کنند، استفاده می شوند. با طراحی بنر حرفه‌ای می‌توان به انتقال اطلاعات مورد نیاز در جهت کسب و کار خود پرداخت. همچنان با طراحی کردن بنرها علاوه برمعرفی کسب و کارخود می توان مخاطبان را از بروز حوادث اعم ازحوادث ناگوار و یا خوش یمن باخبر کرد. امروزه به منظور سهولت در رساندن پیام و صرفه جویی کردن در زمان، از بنرها استفاده می شود.

با توجه به دغدغه‌‌های روزمره کاربران، آن‌ها فرصت پرس و جو کردن زیاد و کسب کردن اطلاعات گسترده را در مورد موضوع مورد نظر ندارند. در همین جهت صاحبان کسب و کارها با طراحی کردن موضوع مورد نظر بر روی بنر، این امر را برای مشتریان تسهیل کرده اند. در دنیای امروز شکل های متفاوتی از بنرها بوجود آمده است. البته از بنرها علاوه بر استفاده های تبلیغاتی و تجاری، استفاده‌های دیگری می شود. برای مثال کاربران، برای بیان سخنان و مطالبات خود که بیشتر جنبه اعتراضی به خود گرفته است، بر روی بنرهایی طراحی می کنند. همچنین آن را در مقابل آن شخص یا شرکت مورد اعتراض به نمایش می گذارند. برای طراحی بنر حرفه ای، می توان از کارشناسان ماهری که در پی سی بلد مشغول فعالیت هستند و همیشه منتظر یاری رساندن به بهترین شکل ممکن به شما کاربران گرامی هستند بهره گرفت.

طراحی بنر

طراحی بنرهای سنتی

از بنرهای سنتی معمولاٌ برای مغازه‌ها، بازگشایی رستوران ها، شرکت‌‌های عمرانی، موفقیت علمی یا ورزشی و از جمله این موارد استفاده می‌شود. قطعاٌ طراحی کردن بنرها برای این قبیل از کارها که اشاره شد؛ اصول و شاخصه‌های مهمی دارد که رعایت و انجام دادن آن‌ها می‌تواند در بروز دادن شعار و یا گفته خود به بهترین شکل ممکن کمک کند. برای انجام این امر بایستی طراحی بنر مورد نظرتان را به طراحان ماهری بسپارید که به خوبی و به صورت حرفه‌ای با این موارد آشنایی کامل دارند.

 

بعضی از مهمترین و کاربردی ترین نکاتی که برای طراحی بنرهای سنتی که برای مغازه‌ها استفاده می‌شوند و باید به خوبی آن‌‌‌ها را در نظر گرفت عبارتند از:

1. فرمت مناسب برای فایل های استفاده شده در بنر.

با پیشرفت‌های روز افزون و وجود دستگاه ها و نرم افزارهای متنوع و گسترده می‌بایست فرمت‌هایی که در این نرم افزارها مورد استفاده قرار می گیرد استانداردهای لازم را داشته باشند. همچنین باید فرمت طرحی که انتخاب می شود از حجم مناسبی برخوردار باشد. تا کاربران در صورت مشاهده بتوانند به خوبی آن را رؤیت نمایند.

2. استفاده درست از تصاویر در طراحی بنرها.

تصاویری که در بنرها مورد استفاده قرار می گیرد، باید به خوبی پیام و درون مایه‌ی خود را به مخاطب انتقال دهد. لازمه اینکه محصولات و خدمات کسب و کار خود را در معرض نمایش قرار دهید این است که بتوانید به خوبی ارتباط مؤثر و احساسی با مشتریان ایجاد کنید. اندازه بنرهای سنتی به صورت افقی در حدود 60*468 است.

ساخت بنرهای مدرن

امروزه با پیشرفت دنیای اینترنت و دیجیتال، بیشتر کسب و کارهای سنتی جایشان را با انواع مدرن‌تر و بروزتر خود عوض کرده اند. طراحی بنرها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. کاربران نیز به جای استفاده از طراحی بنرها به شکل سنتی برای معرفی کسب و کارهای خود از بنرهای بروزتری که در فضای مجازی بکار می روند استفاده می‌کنند. در حال حاضر بیشتر کسب و کارها در فضای مجازی فعالیت می‌کنند. پس برای معرفی کسب و کارهای خود در بستری خارج از محیط سنتی نیاز به تبلیغاتی به روش مدرن است.

بنر وبسایت

بنرهای تبلیغاتی یا بنر وب ها اینکار را به خوبی انجام می‌دهند. بنر وب یا بنر تبلیغاتی، به بنرهایی گفته می شود که در اینترنت نمایش داده شود. بنرهای تبلیغاتی بیشتر در قالب یک تصویر که گیف نامیده می‌شود یا یک ابزار چند رسانه‌ای که عموماٌ با استفاده از فلش استفاده می شود، بکاربرده می شوند. بنرهای تبلیغاتی معمولاُ به دو صورت ثابت و متحرک وجود دارند، که بیشتر طراحی بنرهای متحرک مورد توجه کاربران است. بیشتر طراحی‌‌هایی که در حوضه کسب و کار در بنرهای سنتی طراحی شده بود مربوط به معرفی کسب و کار یا آگاهی مشتریان از انواع خدمات فروشگاه بودند.

برای مثال آگاهی از انواع تخفیف‌هایی که به مناسبت‌های متفاوتی در نظر گرفته می‌شوند. بنرهای تبلیغاتی که در صفحه‌های وب استفاده می‌شوند نیز همان کار بنرهای سنتی را به روشی مدرن تر انجام می‌دهند. در بیشتر موارد، بنرهای تبلیغاتی به وسیله یک سرور تبلیغات مرکزی در صفحه وب ها نمایش داده می شوند.

با نمایش دادن لینک در وبسایت تبلیغ کننده، کاربر به راحتی می تواند آن را مشاهده کند. هدف از تمام بنرها اعم از سنتی یا مدرن،تحت تأثیر قرار دادن مشتری و جلب توجه کاربران در مورد آن کسب و کار است. بنرهای تبلیغاتی بیشتر بر پایه‌ی تصاویر صورت می‌‌گیرند. تصاویر برخلاف متون، بیشتر در انعکاس احساسات و برانگیختن توجه مؤثرتر هستند. به همین دلیل، بیشتر سمت و سوی بنرهای تبلیغاتی آنلاین به سمت در معرض نمایش دادن چنین تصاویری است. حجم فایل های تبلیغاتی نباید بیشتر از 150 کیلوبایت باشد تا به راحتی در سایت مورد نظر بارگیری شوند.

طراحی یک بنر تبلیغاتی

موفقیت در هر کاری مستلزم رعایت یک سری نکات است. برای آن که یک بنر تبلیغاتی مورد توجه قرار گیرد می بایست نکاتی را رعایت کند. که به موجب آن میزان توجه مشتری به آن وب‌ سایت تبلیغ کننده، جلب شود. ناگفته نماند هدف اصلی بنرهای تبلیغاتی باید به گونه ای باشد که مشتریان را به خرید کالا تشویق کند. برای همین امر لزوماٌ،بنرهای تبلیغاتی باید منجر به تبلیغ کالا یا خدمات وب سایتی که تبلیغ آن را برعهده دارد منجر شود.

به وجود آوردن حس الزام در کاربر

مشتری ها معمولاٌ به پیام ها یا نوشته هایی که حس کنجکاوی را در آن‌ها بر انگیخته می کند توجه ویژه ای دارند. برای همین، برندهای مشهور یا شرکت های معتبر، برای تبلیغ کسب و کارهای خود از بنرهایی با طرح محدودیت زمانی و کالایی استفاده می‌کنند. همین امر باعث بوجود آوردن حس فوریت در مشتریان می شود.

چارچوب مشخص در طراحی بنر

برای طراحی بنر هر شرکت یا هر برندی باید یک چارچوب مشخصی وجود داشته باشد. این چارچوب ها باید بر اساس طرح کلی آن شرکت یا مغازه باشد. بایستی طرح‌ها و رنگ هایی که در بنر استفاده می شوند، متناسب با رنگ‌ها و ابزارهایی که درون شرکت بکار رفته است باشد. البته کنار هم قرار دادن این طرح و رنگ ها نیازمند کارشناسان خبره‌ای است که از دل آن ها بنرهای بی نظیری خلق کنند. پی سی بلد با داشتن مجرب ترین کارشناسان و طراحان و هچنین به روزترین ابزارهای لازم در جهت طراحی چنین بنرهای تبلیغاتی ،قادر به خلق کردن آثاری منحصر به فرد است.

سایت طراحی بنر

امروزه بنر ها در همه جا قابل مشاهده هستند. بنر ها می توانند استفاده های مختلفی داشته باشند. استفاده برای سایت ها، شبکه های اجتماعی، مغازه ها و غیره از اصلی ترین موارد بنر ها هستند. اما پیدا کردن سایت طراحی بنر، اصلا کار دشواری نیست. سایت طراحی بنر به این گونه عمل می کند که شما در وبسایت نمونه کار های مختلف را مشاهده خواهید کرد و در صورت تایید جهت سفارش اقدام خواهید کرد.

سایت طراحی بنر پی سی بلد تشکیل شده از طراحان گرافیکی مجربی است که هرگونه بنری که شما نیاز داشته باشید را در زمان کم برای شما تهیه خواهند کرد. طراحی بنر خلاقانه می تواند به معرفی بهتر محصول و یا خدمات خاصی بسیار کمک کند. بنر ها اطلاعات را بسیار بهتر از متن به کاربر انتقال می دهند.

در سایت طراحی بنر پی سی بلد، بنر ها می توانند متشکل از متن های طولانی و یا فقط یک یا دو جمله باشند که این متن ها اکثر از قبل توسط سفارش دهنده به طراح داده می شود. با گذر زمان بنر ها به تصاویری ساده تر با متون کمتر تبدیل شده اند که فقط حاوی اطلاعات اصلی و یا حتی فقط اسم محصول یا خدمات هستند که پیام اصلی بنر در زمان کم به سادگی به بیننده انتقال داده شود.

استفاده زیاد از بنرها باعث شده است که نیاز کاربران به سایت طراحی بنر خوب زیاد شود. از این رو مجموعه پی سی بلد شما را از هر سایت طراحی بنر دیگری بی نیاز می سازد و کلیه خدمات طراحی بنر را به صورت یکجا به شما عزیزان ارائه می دهد. همکاری طولانی مدت با سایت طراحی بنر پی سی بلد باعث می شود که طراحان، با سلیقه شما آشنایی بهتری داشته باشند و طرح های باکیفیت تری را خدمت شما عرضه کنند.

سفارش طراحی بنر

سفارش طراحی بنر که از دیگر خدمات پی سی بلد است در این مجموعه خلاق ارائه می شود. سفارش طراحی بنر می تواند در تعداد زیاد و یا کم انجام شود و این مورد در زمان و قیمت نهایی طراحی نیز تاثیر خواهد گذاشت.

سفارش طراحی بنر های خلاقانه و به روز از اصلی ترین نیاز های هر دارنده کسب و کاری است که به دنبال پیشرفت و توسعه است.

مزایایی که شما با سفارش طراحی بنر در پی سی بلد دریافت خواهید کرد شامل موارد زیر هستند:

امکان سفارش طراحی بنر به صورت آنلاین: با سفارش طراحی بنر در پی سی بلد شما نیاز به مراجعه حضوری ندارید و می توانید در زمان کم از راه دور سفارش خود را به ثبت برسانید.

پرداخت آنلاین برای طراحی بنر: امکان پرداخت آنلاین قبل و بعد از تحویل پروژه نهایی در پی سی بلد از طریق کلیه کارت های عضو شتاب وجود دارد.

ارتباط مستقیم با طراح بنر: شما می توانید با طراح بنر به صورت مستقیم از طریق راه های ارتباطی در تماس باشید و پیام خود را به راحتی برای ایشان ارسال نمایید که در انتهای کار سفارش طراحی بنر مورد تایید شما باشد و از کلیه مراحل طراحی اطلاع کامل داشته باشید.

اصلاحات پس از طراحی بنر: پس از دریافت بنر شما می توانید اگر تغییر جزئی مد نظرتان است با طراح درمیان بگذارید که طراح تغییر شما را اعمال کند و مجددا طرح را با تغییر جدید برای شما جهت رضایت شما ارسال نماید.

قیمت عالی سفارش طراحی بنر: سفارش طراحی بنر در پی سی بلد با تضمین بهترین قیمت و در عین حال برترین کیفیت قابل انجام است و البته لازم به ذکر است که ممکن است بسته به اندازه بنر، سرعت تحویل و تعداد بنرها متفاوت باشد.

طراحی بنر فوری

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که وبسایتی آماده دارید و یا مغازه ای دارید که شروع به کار کرده است اما هنوز بنر های تبلیغاتی آن آماده نشده است. سرعت تحویل در طراحی بنر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و طراحی بنر فوری از اصلی ترین درخواست های هر سفارش دهنده ای است.

طراحی بنر فوری به این معنی نیست که کیفیت بنر کاهش خواهد یافت. بلکه در طراحی بنر فوری، کار ها میان اعضای مختلف تیم تقسیم خواهد شد که سفارش سریعتر تحویل داده شود. در شرایطی که شما طراحی بنر فوری را لازم داشته باشید می توانید با طراح پروژه هماهنگ کرده که بنر شما را با توجه به سلیقه شما تحویل دهد. هزینه این مورد برای وبسایت هایی که بنر های بیشتری لازم دارند می تواند با افزایش تعداد بنر ها کاهش یابد.

طراحی بنر فوری می تواند به شروع کار در زمان کمتر کمک کند و با وجود بنر های باکیفیت شما شروع قوی تری را نیز تجربه خواهید کرد. رضایت مشتریان پی سی بلد از اصلی ترین اهداف این مجموعه از دیرباز تاکنون بوده است، از این رو خدمات طراحی بنر فوری برای کلیه مشتریان قابل دسترسی است.

حفظ کیفیت و زیبایی از اصلی ترین مواردی است که طراحان گرافیک با افزایش سرعت کار آن را از دست می دهند. طراحی گرافیک نیازمند صبر و خلاقیت است اما داشتن تجربه زیاد باعث شده است که گرافیست های پی سی بلد طراحی بنر فوری را با خلاقیت فراوان در زمان کمتر نسبت به بقیه طراحان انجام دهند.