پشتیبانی شبکه

پشتیبانی شبکه برای هر سازمان و مجموعه ای که از خدمات سخت افزاری و نرم افزاری تشکیل شده است به دلیل نیاز به آپدیت های مداوم و جلوگیری از بروز مشکل الزامی است. در صورتی که به هر دلیلی ارتباط در شبکه قطع شود در آن حالت ارتباط میان تمامی پرسنل و دفاتر و همچنین مشتریان قطع خواهد شد از این رو بررسی مداوم شبکه و داشتن تیم پشتیبانی شبکه مجرب برای هر شرکتی لازم است.

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

با داشتن پشتیبانی شبکه قدرتمند پی سی بلد شما قادر خواهید بود که در هر زمان در صورت بروز مشکلات فنی با کارشناسان تماس بگیرید تا در سریعترین زمان ممکن به محل شما اعزام شوند. اما بهتر است که قبل از بروز مشکلات شما جهت چک آپ کردن کل شبکه با تیم پشتیبانی شبکه تماس بگیرید تا کارشناسان ارور ها را قبل از ایجاد مشکلات جدی تر شناسایی و برطرف نمایند.

پشتیبانی شبکه

پشتیبانی شبکه چه زمانی لازم است؟

در حالت کلی برخی از مشکلات هستند که تماس با تیم پشتیبانی شبکه را ضروری می کنند. برخی از این مشکلات شامل موارد زیر هستند:

 • پراکندگی اطلاعات در شبکه و سیستم میان دیوایس های مختلف
 • بروز هرگونه مشکلی در سخت افزار و نرم افزار های استفاده شده در شبکه
 • کم بودن سرعت شبکه
 • بروز قطعی های پی در پی و مداوم
 • نداشتن امنیت کافی برای داده های شبکه و سیستم ها
 • طولانی شدن زمان حل مشکل با تیم پشتیبانی شبکه فعلی
 • در صورت نیاز به کنترل داده های انتقالی در شبکه کامپیوتری

خدمات پشتیبانی شبکه

خدمات نرم افزاری پشتیبانی شبکه

کلیه تجهیزات شبکه مانند کامپیوتر ها، اکسس پوینت های سرور ها و غیره نیازمند خدمات نرم افزاری پشتیبانی شبکه هستند. همچنین پیکربندی و راه اندازی شبکه کامپیوتری نیز جزو خدمات نرم افزاری می باشد و به دلیل آپدیت روزمره کلیه نرم افزار های شبکه به روز بودن نرم افزار های استفاده شده در شبکه برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی نیز لازم است.

کلیه بروزرسانی های سیستم ها و شبکه کلی:

 • ارتقا و حفظ امنیت شبکه کامپیوتری
 • رفع ارورها و ایرادات شبکه در هر زمان
 • نصب آخرین ورژن نرم افزار های لازم برای شبکه کامپیوتری
 • پیشگیری از بروز مشکلات احتمالی
 • حفظ اطلاعات و داده های شبکه کامپیوتری و بک آپ گیری از آنها
خدمات نرم افزاری پشتیبانی شبکه
خدمات سخت افزاری پشتیبانی شبکه

خدمات سخت افزاری پشتیبانی شبکه

به کلیه فعالیت هایی که در جهت ارتقا سخت افزار و یا رفع ایرادات سخت افزاری شبکه انجام می شود پشتیبانی شبکه سخت افزاری گفته می شود. هر گونه قطعه ای که در شبکه دچار مشکل شود با گذر زمان می تواند بقیه قطعات را نیز دچار مشکلات جدی کند. از این رو استفاده از خدمات سخت افزاری پشتیبانی شبکه برای جلوگیری از ضرر های غیر قابل جبران امری ضروری برای هر مجموعه ای است.

ازجمله خدمات سخت افزاری پشتیبانی شبکه:

 • تعویض یا تعمیر قطعات شبکه
 • حفظ و بررسی سلامت قطعات شبکه
 • ارتقا و بهبود سیستم سخت افزاری شبکه
 • بازدید مکرر کلیه قطعات سخت افزاری و کنترل ارتباط صحیح و ایمن میان قطعات مختلف

زمان مورد نیاز برای رفع مشکلات توسط پشتیبانی شبکه چقدر است؟

در واقع زمانی که تیم پشتیبانی شبکه برای رفع مشکل نیاز دارد، ارتباط مستقیم دارد با نحوه ای که در مرحله اول شبکه راه اندازی شده است. برای مثال در صورت قطعی هر یک از اعضای شبکه، اگر از ابتدا کلیه کابل ها با شماره گذاری دقیق و مرتب در کنار همدیگر قرار گرفته باشند زمان مورد نیاز برای وصل شدن دوباره کاربر بسیار کمتر خواهد بود.

اما مهمترین مسئله در زمان مورد نیاز برای حل مشکلات، میزان دانش فنی تیم پشتیبانی شبکه است. اگر شما با تیم مجربی از کارشناسان همکاری داشته باشید که تجربه کافی را در حل مشکلات گوناگون دارند طبیعتا مشکل ایجاد شده بسیار سریعتر شناسایی و رفع خواهد شد. برای حل کلیه مشکلات شبکه و حفظ ارتباط صحیح و بدون قطعی در شبکه، شما عزیزان می توانید با بهره گیری از خدمات کامپیوتری پی سی بلد و تماس با تیم مجرب پشتیبانی شبکه، از کارکرد صحیح شبکه کامپیوتری در هر زمانی اطمینان حاصل نمایید.

زمان پشتیبانی شبکه

آیا برون سپاری پشتیبانی شبکه لازم است؟

برون سپاری پشتیبانی شبکه

نحوه کارکرد شبکه های کامپیوتری و حفظ ارتباط میان آنها کار پیچیده ای است و برای افرادی که دانش کافی در مورد شبکه را نداشته باشند می تواند یک چالش سخت باشد. از این رو برون سپاری پشتیبانی شبکه می تواند همیشه انتخاب بهتری برای هر سازمانی باشد. اما آیا برای برون سپاری یک فرد کافی است یا لازم است با تیمی متشکل از چندین متخصص همکاری کنید؟

در جواب این سوال باید گفت که دانش یک فرد همیشه محدود است و میزان کاری که یک فرد می تواند انجام دهد اصلا با یک تیمی که از چندین کارشناس متخصص تشکیل شده است قابل مقایسه نیست. هنگامی که یک مسائله توسط یک گروه مورد بررسی قرار می گیرد همیشه از زوایای مختلفی مورد بررسی قرار خواهد گرفت و طبیعتا بهترین نتیجه به عمل خواهد آمد.

در نهایت برون سپاری شبکه به تیم پشتیبانی شبکه باعث می شود که شما هیچگونه نگرانی ای در مورد نحوه کار شبکه نداشته باشید و در صورت بروز هرگونه اختلالی، تیم پشتیبانی شبکه پی سی بلد رفع سریع آن را تضمین خواهد کرد. برای دریافت خدمات پشتیبانی شبکه تماس بگیرید.

روش های پشتیبانی شبکه

پشتیبانی شبکه تلفنی

در برخی موارد امکان دارد که مشکلاتی که به وجود آمده اند سطحی باشند، در آن حالت شما عزیزان می توانید با استفاده از خدمات پشتیبانی شبکه تلفنی پی سی بلد، با کارشناس مربوطه در ارتباط باشید تا ایشان شما را به صورت گام به گام کمک کند که مشکل را از طریق تماس تلفنی به راحتی حل کنید که این عمل می تواند بین 5 تا 15 دقیقه زمان بر باشد.

پشتیبانی شبکه تلفنی
پشتیبانی شبکه غیرحضوری

پشتیبانی غیرحضوری

امروزه دسترسی از راه دور از طریق اینترنت باعث شده است که بسیاری از مشکلات شبکه کامپیوتری به صورت غیرحضوری نیز حل شوند. برای بهره گیری از خدمات کامپیوتری غیر حضوری پی سی بلد همین الان از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان در تماس باشید.

پشتیبانی حضوری

هرگونه مشکلی که توسط پشتیبانی غیرحضوری و تماس تلفنی قابل حل نباشد باید از طریق پشتیبانی حضوری شبکه رفع شود. همین الان برای بهره گیری از بهترین خدمات پشتیبانی شبکه حضوری با قیمت مقرون به صرفه با تیم با تجربه پی سی بلد تماس بگیرید.

پشتیبانی شبکه حضوری